BLOG i autor

****   ****   ****    ****
zdjecie.jpg

Misja którą kieruję się pisząc w tym Blogu:

“podzielić się z jak największą liczbą osób tym, co zostało już sprawdzone w działaniu i powoduje, że działasz skuteczniej, z większą satysfakcją i masz czas by cieszyć się życiem”.

Publikuję tego BLOGA, bo podobnie jak Ty czegoś szukam.
Nie lubię wyważać otwartych drzwi i wymyślać na nowo koła – jeśli jest jakaś skuteczna strategia i ktoś z powodzeniem ją stosuje – nie pozostaje nic innego jak ją zmodelować i korzystać już jako Twój zasób.

Łącze więc coś co już działa, z moją wiedzą jak mogę się tego szybko nauczyć i stosować, a przy okazji zmienić i ewentualnie usprawnić, aby było jeszcze lepsze.
Wymieniam się doświadczeniami z innymi i szkolę w temacie rozwoju osobistego, negocjacji, zarządzania zmianami, itp. tak aby poprzez praktykę, wiedzę i doświadczenie służyć Ci jak najlepiej i jeszcze raz witaj na moich stronach.
Jeśli jest coś z czego nie jesteś zadowolony lub zadowolona i szukasz sposobu, aby rozwinąć skrzydła i DZIAŁAĆ SKUTECZNIEJ – jesteś w dobrym miejscu.

Żeby jakiekolwiek zmiany w Twoim życiu były trwałe i prowadziły Cię do właściwych celów muszą być wprowadzone w jednym tylko miejscu – w TOBIE.
Pokażę Ci jak to zrobić szybko, skutecznie, trwale i zacząć lepiej kontrolować emocje, działania, cele oraz czas, a właściwie to – jak zarządzać sobą w czasie.

Ukończyłem studia na kierunku Zarządzanie Informacją w Biznesie.
Zawodowo już od ponad 15 lat związany jestem z branżą IT, a od 8 lat z IT Service Management jako analityk i specjalista ds. zarządzania zmianami w ramach dobrych praktyk ITIL.

Coach i Konsultant – Pasjonat rozwoju osobistego, NLP, negocjacji i hipnozy.
W ramach nowego projektu STARGATE CONSULTING doradzam w zakresie marketingu internetowego, zarządzania, zarządzania kryzysowego, komunikacji i negocjacji.

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie 506 319 024 lub pisząc na adres dzialaj@op.pl .

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: